x

Szum Fal zaprasza do Rewala.

Rewal to malownicza miejscowość położona nad morzem, która przyciąga turystów nie tylko swoją piękną plażą, ale również bogatą ofertą atrakcji turystycznych.

Odkryj ciekawe miejsca do zobaczenia, baw się na imprezach kulturalnych i sportowych, podziwiaj świąteczne dekoracje, wyrusz na szlaki turystyczne i rowerowe lub zobacz piękne krajobrazy z okien zabytkowej Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. Czeka tu na Ciebie wiele niezapomnianych wrażeń

Rewal to idealne miejsce na wakacje, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób szukających spokoju i wypoczynku w pięknym, nadmorskim krajobrazie.

Rewal - Wypoczynek dla każdego

Gmina Rewal to idealne miejsce na letnie wakacje i odpoczynek nad morzem. Bogata oferta atrakcji turystycznych, piękne krajobrazy oraz organizowane przez cały rok imprezy kulturalne i sportowe sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Węzeł Turystyczny Zdjęcie
Węzeł Turystyczny Ikona 01

Rewal - Węzeł turystyczny

Dzięki atrakcyjnemu położeniu Rewal jest blisko wielu ciekawych miejscowości i atrakcji turystycznych, takich jak Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Woliński Park Narodowy czy Świnoujście.

Zanurz Się Ikona 02

Zanurz się w historii i kulturze

Na terenie samej Gminy Rewal znajduje się wiele interesujących miejsc, takich jak ruiny kościoła w Trzęsaczu, latarnia morska w Niechorzu, zabytkowe domy rybackie, muzeum rybołówstwa morskiego czy kościół w Rewalu.

Zanurz Się Zdjęcie
Cały Rok Imprezy Zdjęcie
Kalendarz Ikona 03

Imprezy przez cały rok

Przez cały rok w Gminie Rewal organizowanych jest wiele imprez kulturalnych i sportowych, zarówno cyklicznych, jak i okolicznościowych, które stanowią bogatą ofertę dla turystów i mieszkańców.

Bajkowe Święta Ikona 04

Bajkowe święta

W czasie świąt miejscowości gminy zaskakują przyjezdnych okolicznościowymi dekoracjami, takimi jak kompozycje wielkich pisanek czy świąteczne iluminacje w Niechorzu, Pobierowie, Rewalu i Pustkowie

Bajkowe Święta Zdjęcie
Szlaki Turystyczne Zdjęcie
Szlaki Turystyczne Ikona 05

Szlaki w Gminie Rewal

Na terenie Gminy Rewal znajduje się wiele szlaków rowerowych i turystycznych, takich jak Letniskowy Szlak Pobierowa, Śladami Zabytków Architektury czy Leśnym Duktem, które pozwalają na aktywny wypoczynek i poznawanie okolicy.

Koleją po wybrzeżu ikona 06

Koleją po wybrzeżu

Można podziwiać krajobraz z okien zabytkowej kolejki Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, która przewozi w sezonie ponad 100 tys. osób na trasie Gryfice – Pogorzelica. Kolej wąskotorowa zostanie odnowiona w ramach projektu „Rewitalizacja zabytkowej linii Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Gminie Rewal

Koleją po wybrzeżu zdjęcie